CPK Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Despre noi ...

+7
darkside19
hitmanady
sailormoon
marinush
VulturulRO
ciulin
StAres
11 participanți

In jos

Despre noi ... Empty Despre noi ...

Mesaj  StAres Dum Dec 11, 2011 8:28 am

Haideti sa facem cunostinta, sa ne prezentam in cateva cuvinte. Nu mai fiti timizi si folositi forumul. Incep eu primul? Razz

Numele meu este Mihai, am 34 de ani, locuiesc in Gaesti - Dambovita, casatorit, am o fetita si inca un bebe pe drum Smile.
Imi plac jocurile online, am butonat destul de mult Guild Wars, Freelancer si acum WoT.
Tancurile pe care le am in garaj in momentul asta sunt :
IS-3, KV, T1heavy, PzKpfw Tiger P, T-43, VK3002 DB, M3Lee, SU-26, M37 si GW Panther. Laughing

StAres
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/11/2011

https://cpk-clan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  ciulin Dum Dec 11, 2011 8:58 am

salut ma numesc adrian (ciulin) am 33 de ani si sunt din iasi, dar momentan locuiesc in londra, sunt necasatorit si incerc cu inca 3 prieteni sa pun o afacere in constructii pe piciare aici in londra, joc online cam de 10 ani, am inceput cu lineage 5 ani apoi wow 3 si eve, iar acum am descoperit wot, in garaj am doar e-75, si sper ajung la e-100 cat mai repede sa pot fi de folos clanului. multumesc ca ati citit pana aici, si ne vedem pe front Wink


Ultima editare efectuata de catre ciulin in Dum Dec 11, 2011 10:03 am, editata de 3 ori

ciulin

Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/11/2011

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  VulturulRO Dum Dec 11, 2011 9:14 am

Numele Biro Alexandru,47ani,pensionar,casatorit,2copii. Nascut crescut in Petrosani,Hunedoara
Tankuri:Type59;E75,T50

VulturulRO

Mesaje : 2
Data de inscriere : 05/12/2011

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  marinush Dum Dec 11, 2011 9:52 am

Numele meu este Marian , am 28 de ani locuiesc in Bucuresti joc jocuri on line de 10 ani , W.o.T il joc de cateva luni , am in garaj un t 30 , merg spre T92 , is-7 si un E-100 , sportul meu preferat este fotbalul la'm si practicat 9 ani la ( steaua , dinamo si sportul studentesc ) in rest bafta la tot clanul si ... ne vedem pe FRONT ! cheers

marinush

Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/12/2011

Sus In jos

Despre noi ... Empty Despre noi...tanchistii

Mesaj  sailormoon Dum Dec 11, 2011 10:18 am

Ma numesc Adrian (Adi Marinaru'...), am 40 de ani, din Bucuresti, acum constantean (deh) si sunt marinar (comandant de nava). Imi plac jocurile pc, CoD in special, iar acum am devenit fan wot. Joc zilnic, nu sunt atat de priceput, nu am inca skills pt jocul asta, dar ma straduiesc. Acum sunt stationat cu nava in China (aproape de Shanghai) pt 4 luni si sper sa nu plecam de aici pt ca am investit vreo 3-400 $ in cartele 3G ca sa pot sta online cat mai mult si sa joc. Din pacate am semnal prost (sunt ancorat la cateva mile de tarm) si ma lupt cu lag-ul Sad si un ping de pest 500-600. Asta este... dar joc cateva ore pe zi. In plus tre sa stau pana la 3-4 dimineata (sunt cu 6 ore inaintea Romaniei) ca sa intru la training Very Happy
Imi doresc mult un T54 si un Patton, imi plac tare mediile, dar ca va pot fi de folos o sa trag tare cu Tiger II pt un E-75 samd.
Ca si masinute am: Tiger I, Tiger II, Panther I, Panther II (de ce e asa naspa, toti mi-l distrug), Type59 (money maker), JagPz IV (trag spre Jagpanther), T43, T20, Hummel (trag la GW, dar asta e pt distractie).
Va doresc mult succes mai departe si multa distractie.

PS:Sper ca ma iertati daca lipsesc la anumite trainig-uri, dar imi este tare greu sa ma culc in fiecare zi dupa 5 dimineata, aici la mine.

sailormoon

Mesaje : 1
Data de inscriere : 11/12/2011

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  hitmanady Dum Dec 11, 2011 1:05 pm

Salut ma numesc Adrian (hitmanady) si sunt din Otelu-Rosu, judetul Caras-Severin, am 20 de ani, am iubita de 3 ani si norocul meu e ca si ei ii sunt dragi jocurile online, si tot odata cred ca sunt printre cei mai ,,mici,, membri ai clanului. . La fel ca multi alti colegi din clan am mai butonat si alte jocuri, WOW,AION, si alte jocuri online cunoscute de strategie, rpg , etc.
La ora actuala sunt Field Commander-ul acestui clan si impreuna cu ceilalti ofiteri incercam sa ridicam acest clan la un nivel admirabil de celelalte clanuri si de ceilalti jucatori. Smile Very Happy
Mie imi place sa consider ca atunci cand suntem in clan pe chat sau pe ts, suntem ca intre prieteni radem, glumim , barfim, DAR, atunci cand vine vorba de seriozitate ma astept sa fim cat mai hotarati si mai doritori de victorie Razz Very Happy
hitmanady
hitmanady

Mesaje : 7
Data de inscriere : 28/11/2011

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ....

Mesaj  darkside19 Lun Dec 19, 2011 3:52 am

Salut ma numesc claudiu aka '' darkside19'' ''Deputy asta" strigat de altii Razz si sunt din Otelu Rosu , judetul Caras Severin , am 21 de ani si cred ca ma aflu printre cei mai mici din clan Razz , dap rookie Smile , si sunt pasionat de jocurile de strategie ,mmorpg, si shootere din cand in cand:).Am descoperit WOT prin aprilie 2011 impreuna cu hitmanady, care totodata mi la si recomandat ,si de atunci wot in sus ..wot in jos lol!.
Tankurile din garaj sunt urmatoarele : IS 7....GW Type E...Patton...T30...Object 704....principale si secundarele T43....priest...VK3601..IS 4....T34...T50..si in curand sper sa ajung si la t54 ..e100 ..t92 in viitoru apropiat..Smile.
Impreuna cu ceilalti ofiteri ,incercam zi de zi sa ridicam clanu tot mai sus sa ne atigem scopu de a avea un teritoriu, nu pt gold , ci pentru a ne demonstra ca suntem buni ,si ca putem .
Strateg instarit ,si un tactician destul de bun , dar mereu in asteptare de idei noi pe campul de lupta Very Happy

Bafta la toti , multa sanatate ca asta e importanta , si fericire , si ne auzim la CW Razz

darkside19

Mesaje : 17
Data de inscriere : 28/11/2011

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  ecodrift Dum Ian 01, 2012 3:52 pm

Salut ma numesc TRAIAN ( eco drift) am 31 de ani sunt din Bucuresti , repar masini , sunt pasionat de masini ,particip in campionatul national de Drift . Ma bucur sa va fiu alaturi in clan , si va urez mult noroc in batali . santa

ecodrift

Mesaje : 1
Data de inscriere : 01/01/2012

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  Gherasym Lun Ian 30, 2012 1:09 pm

Dragos, 31 de ani, îmi mănânc viata cu o firmă în domeniu juridic, mare amator de IT. Am ramas si ramân in joc pentru prieteniile pe care le-am legat aici.

Nice to meet you!

Gherasym

Mesaje : 1
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 43

Sus In jos

Despre noi ... Empty salut

Mesaj  Plankie Joi Feb 09, 2012 11:03 am

ma numesc alex ,25 de ani din iasi ,nu lucrez.casnic:D

Plankie

Mesaje : 1
Data de inscriere : 30/01/2012

Sus In jos

Despre noi ... Empty Buna

Mesaj  piticaana Vin Feb 10, 2012 6:34 pm

Hello baieti.Numele meu este Ana (piticaana), am 20 de ani si am o parere foarte buna despre mine. Laughing Nu, glumesc.Imi place distractia, imi place sa rad si sa stau intr-un colectiv de la care am ce invata.Dark (Claudiu), m-a invatat multe de cand sunt in clan.M-a facut sa-mi doresc mai mult de la un clan,si sa lupt mai mult pentru ceea ce ne dorim.Nu a fost vorba de indiferenta ci de nepasare.Acum altfel stau lucrurile.Incerc, pe langa tancurile pe care le am, sa imi iau si un Maus si sa-mi iau si T92.Dar astea sunt vise.Inca mai am de lucrat cu T-44 si sa-mi iau si GW TYP E.Sunt pe drumul cel bun zic eu Laughing .Pupici tuturor. Razz

piticaana

Mesaje : 1
Data de inscriere : 10/02/2012

Sus In jos

Despre noi ... Empty Re: Despre noi ...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum