CPK Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulament Clan

2 participanți

In jos

Regulament Clan Empty Regulament Clan

Mesaj  StAres Lun Noi 28, 2011 5:49 am

Aceste articole sunt principale in acest clan, de aceea este imperativ sa fie respectate.

1 - Real life come's first !!! - dar asta nu inseamna ca nu poti juca macar o ora doua zilnic, de preferat seara atunci cand are loc si Clan Wars.
- in cazul in care nu poti fi prezent la aceste event-uri e normal sa anunti inainte ca ofiterii sa gaseasca solutii pe campul de lupta

2 - Disciplina.
- Trebuie sa fim o echipa disciplinata, atat tactic cat si ca echipa. Conteaza foarte mult in lupta.

3 - Politete, respect fata de ceilalti camarazi din clan.
- Respect fata de colegi si ofiteri.
- Fara limbaj vulgar pe Chat sau Team Speak, in aceeasi camera cu noi mai poate fi un membru al familiei minor sau nu.

4 - Comunicare.
- Fara comunicare nu exista coordonare in lupta, asta inseamna infrangeri... E obligatoriu sa aveti Team Speak program pe care il puteti descarca de aici

5 - Prezenta la Clan Wars.
- e obligatorie indiferent de tier-ul tancului pe care il detii, conteaza mult sa arati ca faci parte din aceasta echipa si ca esti interesat ca acest clan sa devina mai puternic.
- in functie de participarea la Clan Wars dar si de celelalte activitati desfasurate cu echipa se primesc si promovarile in clan.
- 15 zile este prezenta minima in Clan Wars la o perioada de 30 de zile in care au loc aceste event-uri mai putin sambata, duminica, 30 de zile lucratoare fiind si perioada la care se fac si promovarile sau degradarile dealtfel

6 - Nu acceptam jucatorii "singuratici" incapabili sa comunice si sa se integreze in comunitate.

StAres
Admin

Mesaje : 18
Data de inscriere : 28/11/2011

https://cpk-clan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Regulament Clan Empty Re: Regulament Clan

Mesaj  Hobao Sam Noi 17, 2012 3:30 pm

Va salut.

Sunt nou venit in clan. Am citit si am inteles regulamentul.

In semnatura am introdus toate tancurile detinute in garaj si cercetate, care au relevanta in CW.

*Edit: observ ca nu se afiseaza semnatura in post...


Ultima editare efectuata de catre Hobao in Sam Noi 17, 2012 3:34 pm, editata de 1 ori (Motiv : Lipsa semnatura...)

Hobao

Mesaje : 1
Data de inscriere : 17/11/2012
Varsta : 45
Localizare : Pipera, Voluntari

http://www.romanianfederation.ro/wot

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum