CPK Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce dorim de la voi

2 participanți

In jos

Ce dorim de la voi Empty Ce dorim de la voi

Mesaj  darkside19 Lun Dec 19, 2011 2:46 am


In general:
- Sa fiti jucatori activi care joaca macar 2 ore pe zi (intelegem totusi ca viata personala are intotdeauna prioritate, nu suntem absurzi);
- Sa intelegeti conceptul de team-play, sa puneti, in joc, interesul echipei si al clanului inaintea interesului vostru personal, nu acceptam jucatorii "singuratici" incapabili sa comunice si sa se integreze in comunitate;
- Sa fiti disciplinati in companii si bataliile de Clan Wars, se joaca tactic si coordonat iar abaterile nu sunt tolerate;
- Sa puteti accepta criticile constructive si sa fiti dispusi sa invatati de la cei mai experimentati;
- Sa fiti prezenti pe TS3, cel putin cand jucati seara, si sa aveti microfon functional;
- Sa aveti varsta peste 18 ani (putem face exceptii la aceasta regula daca sunteti politicosi si coerenti in exprimare).

darkside19

Mesaje : 17
Data de inscriere : 28/11/2011

Sus In jos

Ce dorim de la voi Empty Re: Ce dorim de la voi

Mesaj  kylanyviorel Mar Dec 27, 2011 8:27 am

Mi se pare absolut corect si de acceptat aceste reguli pt a putea continua sa joci intrun clan ca si
CPK cheers pirat Evil or Very Mad . Pentru mine e primul clan in care am intrat de cand joc wot si ma bucur ca fac parte din echipa. Sper ca sa putem avea si noi teritoriu si sa devenim un clan de prestigiu ca sa zic asa. lol!

kylanyviorel

Mesaje : 1
Data de inscriere : 19/12/2011
Varsta : 37
Localizare : Navodari

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum